Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 11, 2020 in Uroda |

Operacja plastyczna nosa i ust- czego nie wolno robić?

Operacja plastyczna nosa i ust- czego nie wolno robić?

Dążenie do idealnego wyglądu i dbanie o swój wizerunek są dziś z jednej strony nadmiernie krytykowane, z drugiej zaś, media są pełne wizerunków osób po operacjach korygujących. Bez względu na zajmowane stanowisko, faktem jest, że w dzisiejszej dobie operacja plastyczna nosa czy też powiększanie ust są coraz popularniejszymi zabiegami.

Własne samopoczucie zależy w dużej mierze od naszego wyglądu, nawet jeśli temu zaprzeczamy. Pewność siebie w relacjach partnerskich oraz biznesowych są ściśle związane z atrakcyjną powierzchownością. Operacja plastyczna nosa może nie tylko poprawić jakość naszego zdrowia, np. w przypadku krzywej przegrody, ale podniesie też samoocenę.
Pamiętajmy jednak, że operacja plastyczna celebrytów nie zawsze jest godna naśladowania. Sztuczne ciało i twarz budzą co najwyżej politowanie i sarkastyczne uwagi niż wprawiają nas w zachwyt. Dlatego zanim zdecydujemy się na powiększanie ust czy korektę nosa, powinniśmy przyjrzeć się swojemu wnętrzu. Rozwiązywanie problemów emocjonalnych na bieżąco, dbanie o siebie poprzez zdrową dietę i ruch fizyczny, są pierwszym i podstawowym krokiem do budowania pewności siebie.

 

Jeśli już zdecydowaliśmy się na powiększanie ust lub zabieg, jakim jest operacja plastyczna nosa, powinniśmy oddać się w ręce profesjonalistów. Nieudana operacja plastyczna celebrytów, powinna być dla nas przestrogą, w jakim kierunku nie należy iść. Monstrualne usta i wielkie piersi nie są wzorem do naśladowania.
Udane zabiegi chirurgii estetycznej mogą rzeczywiście zdziałać cuda. Wielkie , odstające uszy lub bardzo krzywy nos bywają zmorą i przyczyną kompleksów. Operacja plastyczna nosa może być korzystna, zwłaszcza w przypadku zniekształceń w wyniku wypadku lub uprawiania sportu, np. boksu.

 

Miejmy zawsze na uwadze, że powiększanie ust i inne zabiegi mają nam pomóc. Obrazki publikowane w sieci, w tym operacja plastyczna celebrytów nie powinny być jedynym wyznacznikiem, który decyduje o podjęciu takich działań. Zdrowy rozsądek i dbanie o relacje w rodzinie, są w tym przypadku jak najbardziej wskazane i z pewnością mogą nas uchronić od nieprzemyślanych decyzji i fatalnych skutków ingerencji chirurgicznej.