Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 21, 2018 in Uroda |

Składniki perfum. Produkcja perfum – Perfumy jak zrobić?

Składniki perfum. Produkcja perfum – Perfumy jak zrobić?

Każdy lubi perfumy, niezależnie od wieku w jakim jest. Perfumy dodają pewności siebie, poprawiają też nastrój. Nic więc dziwnego, że w każdej drogerii można kupić najrozmaitsze kompozycje zapachowe dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że perfumy można też samemu wykonać w domu.

Składniki perfum

Aby móc samemu wykonać własnoręcznie perfumy, trzeba znać podstawowe składniki perfum. Co ważne należy użyć nie tylko samych aromatów kwiatowych i roślinnych, ale też wzmacniaczy zapachu i substancji rozrzedzających perfum. Jeśli chce się uzyskać bardzo mocny, intensywny zapach, trzeba użyć wielu mocnych esencji i mocno je skoncentrować.

Perfumy jak zrobić

Jeśli chce się samemu zrobić perfumy, to warto skorzystać z internetowego poradnika perfumy jak zrobić. W tym poradniku można się dowiedzieć, jakie naczynia będą do tego potrzebne i jakie esencje zapachowe. Trzeba jednak pamiętać, by przy robieniu własnych perfum, zachować szczególną ostrożność i postępować zgodnie z zaleceniami w tej kwestii. Trzeba też znaleźć na to odpowiednie miejsce w domu.