Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 3, 2018 in Uroda |

Piękne włosy kluczem do sukcesu

Piękne włosy kluczem do sukcesu

Trendy zmieniają się, co rusz, zarówno, jeśli mowa o cięciach, długości, czy koloryzacji. Zawsze w modzie natomiast są zdrowe, zadbane i lśniące włosy, to z pewnością nie ulegnie zmianie nigdy. By zachować je w dobrej kondycji i uczynić swój znak rozpoznawczy musisz dbać o nie w sposób kompleksowy.

Kilka kroków do pięknych włosów

Jeśli chcesz na stałe odmienić wygląd swoich włosów musisz zacząć od diety. Twoja zmęczona zżyciem fryzura podziękuje ci z nawiązką, jeśli wzbogacisz swoje posiłki o produkty bogate w białko, krzem oraz miedź oraz witaminy A oraz B12.

Kolejną dobra rzeczą, jaką zrobić możesz dla swoich włosów jest dostosowana do ich rodzaju kompleksowa pielęgnacja. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo rani je nieostrożne czesanie nieodpowiednią szczotką lub co gorsza jego brak. Bardzo istotny jest także sposób upinania włosów. Najzdrowsze zarówno dla ich struktury jak i skóry głowy są raczej luźne kucyki lub warkocze. Gumki i frotki bardzo często łamią włosy.

Ważne jest, aby rozczesywać włosy po nałożeniu odżywki po myciu głowy. Kiedy już wypłuczesz włosy pod żadnym pozorem nie wolno na siłę wycierać ich w ręcznik.

Oczywiście nawet najdroższe odżywki do włosów nie zastąpią wizyty u specjalisty. Mamy dla Ciebie świetną propozycję, niezależnie od tego, czy pragniesz kompleksowej metamorfozy, czy zwyczajnego odświeżenia koloru lub podcięcia końcówek. Jeśli mieszkach na Śląsku i szukasz pomocy w walce o zdrowe i piękne włosy wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „fryzjer Katowice Kostuchna”, a na pewno się nie zawiedziesz!