Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 17, 2020 in Uroda |

Ułatwienie życia w kilka godzin

Ułatwienie życia w kilka godzin

Więcej szczegółów związanych z zakupami ze stylistką

We wcześniejszych artykułach, mogłaś się dowiedzieć czegoś na temat dobrej stylistki, oraz wszystkich zalet związanych z taką inwestycją. Teraz zatem warto uzyskać wiedzę na temat tego, jak to wygląda, kiedy już spotykasz się ze stylistką i idziecie na zakupy. Zapewne najbardziej istotną informacją jest dla większości zakupy ze stylistką cena, jest to bardzo indywidualna sprawa, która tak naprawdę zależy od tego, czy stylistka ma do Ciebie długi dojazd, czy krótszy. Jeśli chodzi o samą cenę za godzinę, to zazwyczaj mieści się od 70 – 100/h. Zakładając, że zazwyczaj spędza się w sklepie 3.-4 godziny, to za same rady zapłacisz około 400 zł, plus ewentualne koszty dojazdu. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, że będziesz potrzebować więcej czasu, przeważnie można się umówić na następny dzień, w zależności od tego, jak stylistka ,,stoi czasowo’’.

Przebieg zakupów – Jak wygląda na samym początku?

Spotykacie się w wyznaczonej wcześniej galerii handlowej. Zwyczajem jest najpierw wspólna kawa po to, by omówić jeszcze dokładniej Twoje potrzeby, oczekiwania, ubraniowe cele. Następnie przechodzicie do sedna: typ Twojej figury, jeśli wcześniej nie był omówiony, odpowiedni dla Ciebie styl i fason. Aby ułatwić sobie zadanie we dwójkę, robicie potrzebną listę zakupów i podążając w kierunku sklepów. Na samym początku, niezbędne są ubrania codzienne, dlatego to najpierw na nich się skupiacie. Stylistka daje Ci do przymierzenia ubrania, zazwyczaj nie trwa to krótko, ponieważ mierzenia jest niemal tyle samo, ile ubrań w Twoim stylu, dlatego warto się nastawić na to. Jednak dobre jest to, że przygotowuje Ci gotowe zestawy, oraz ubrania, których nie posiadasz w swojej szafie (wcześniej powinien się odbyć przegląd szafy). Nie zabraknie również dodatków do zestawów, takich jak: biżuteria, torebki, czy buty.

Kilka zalet takiej inwestycji w samą siebie:
– szybkie zakupy, które niemal od razu odświeżą Twoją szafę
– kupujesz te rzeczy, w których czujesz się świetnie, mając pewność, że to dobry wybór
– wbrew pozorom, oszczędzasz pieniądze, bo masz w szafie tylko te niezbędne ubrania, a zatem nie musisz wciąż dokupować nowych, które są wykorzystywane przeważnie w 20 %.
– masz gotowe zestawy, w związku z tym nie będziesz mieć problemu ,,w co się ubrać’’, gdyż wizualnie już masz podpowiedź
– dobre samopoczucie, a co za tym idzie, większa pewność siebie