Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 30, 2018 in Uroda |

Perfumy gdzie psikać? Zasady używania perfum. Perfumy ile psiknięć?

Perfumy gdzie psikać? Zasady używania perfum. Perfumy ile psiknięć?

Tak jak z każdym kosmetykiem, tak też z perfumami trzeba wiedzieć, jak je stosować, by spełniały swoje zadanie. Przede wszystkim ważną kwestią jest wybór odpowiedniego perfuma na dzień i na wieczór, a także dopasowanie go do osobowości i stylu życia. Równie ważne jest to gdzie nakłada się perfum i jak dużo się go powinno nakładać.

Perfumy gdzie psikać

Jedną z ważniejszych kwestii jest perfumy gdzie psikać, by jak najdłużej utrzymały się na skórze. Jest kilka podstawowych stref, które się do tego nadają. Przede wszystkim powinno się nakładać perfumy na skórę za uszami, tam zapach najdłużej się utrzymuje. Drugim najważniejszym miejscem zaś są nadgarstki, które powinno się spryskać perfumem i wetrzeć zapach w skórę. Jeszcze jednym popularnym miejscem, jest szyja.

Perfumy ile psiknięć

Przy używaniu perfum należy pamiętać o tym, że nie można przesadzać z ilością, bo wtedy zapach będzie duszący i będzie przeszkadzał nie tylko osobie, która go na siebie nałoży, ale także innym osobom z nią przebywającym. Perfumy ile psiknięć, to kwestia sporna, ale wystarczy jedno, góra dwa psiknięcia, by uzyskać zadowalający efekt.