Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 25, 2017 in Sprawy inne |

Ciekawostki z losowań

Ciekawostki z losowań

Wiele osób zapewne zastanawia się czy jest jakiś klucz, który pozwala na skuteczniejsze losowanie, na kształcenie się w dziedzinie gier losowych i czy można być coraz to skuteczniejszym, czy jednak trzeba zdać się na zwyczajny łut szczęścia. Bliższy byłbym temu drugiemu stwierdzeniu. Nie zmienia to jednak faktu, że pewne numery zdarzają się powtórzyć w kolejnych losowaniach i wobec tego może to stanowić sugestię dla losujących, a także lekcje na kolejne rozgrywki. Duży Lotek to możliwość około 14 tysięcy różnych kombinacji cyfr.

 

Wytypowanie prawidłowej szóstki graniczy więc z cudem. Jednakże niektórym ten cud się przydarzył.
Co ciekawe, nigdy jednak nie doczekano się powtórki – tj. nigdy ta sama kombinacja numerów nie pojawiła się w dwóch różnych losowaniach. Dzisiejsza rozwinięta technologia ułatwiła nieco uczestnikom śledzenie tendencji.
Na stronie głównej Lotto można znaleźć wszelakie informacje – od zwykłych wyników losowań – aż po liczby, które powtarzały się na przestrzeni ostatnich kilku losowań, pary liczb występujące razem oraz zimne i ciepłe liczby. Można także sprawdzić statystyki zwycięstw za poszczególne gry.