Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 15, 2018 in Uroda |

Data ważności perfum. Perfum dla każdego. Utrwala zapach perfum

Data ważności perfum. Perfum dla każdego. Utrwala zapach perfum

Nie każdy wie jak dobrze używać perfum. Jeśli się ich źle używa, wtedy nie pachną tak intensywnie jak powinny. W drogeriach można skorzystać z bezpłatnej, fachowej pomocy pracowników, którzy pokażą jak najlepiej używać perfum, by spełniały one swoje zadanie. Przedstawią przy okazji bogatą ofertę perfum damskich i męskich.

Utrwala zapach perfum

Jedne perfumy pachną mocniej, inne słabiej, szczególnie wody toaletowe dużo krócej utrzymują się na skórze. W mocnych, oryginalnych perfumach, stosuje się specjalny składnik, który utrwala zapach perfum. Dzięki niemu bardzo długo one utrzymują się na skórze. W wodach toaletowych zwykle tego składnika się nie używa.

Data ważności perfum

Perfumy tak jak i wszystkie inne produkty mają swoją datę ważności. Tyle, że data ważności perfum, jest bardzo długa. Użycie perfuma po skończonej dacie ważności, nikomu nie zaszkodzi, jednak taki perfum nie będzie już miał swojej intensywności i zapach będzie się bardzo szybko ulatniał. Dlatego warto sobie pilnować tej daty ważności, by nie musieć później wyrzucać nie skończonego perfuma.