Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 30, 2017 in Sprawy inne |

Miniaturka w domu

Miniaturka w domu

Duży dom z ogródkiem, okolica piękna i spokojna, wielkie pola, a niedaleko las. Czego chcieć więcej dla naszego pieska? Nasuwa się myśl, niczego, jednak co będzie gdy za kilka dni wrócimy do szarej rzeczywistości, gdy znów znajdziemy się w niewielkim mieszkaniu. Piesek nie może znaleźć sobie miejsca, kręci się szuka wolności.
Warto przed wyborem swojego przyjaciela zastanowić się nad jego mieszkaniem. Czy w bloku może zamieszkać duży pies, który potrzebuje częstej aktywności? Nie jest to dobre rozwiązanie.

Rasy psów do mieszkania

Na którą rasę psa zwrócić swoje oczy? Niewielkich piesków jest kilka, warto zacząć od kundelka, który jest przeważnie pomieszaniem kilku odmian. Te bardziej rasowe to maltańczyki, Yorkshire, Chihuahua, buldog, mops, jamnik, pudel miniaturowy i kilka innych. Niewielkie pieski, które doskonale czują się w niedużych przestrzeniach. Często spakowany w torbę podróżna, który wyjedzie wszędzie z nami, a wbrew pozorom zwrócić uwagę na nasz dobytek. Niby mały, jednakże psy niewielkich rozmiarów bywają bardzo waleczne, a te ze schroniska będą próbować odwdzięczyć się.