Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 5, 2018 in Uroda |

Co lepsze perfum czy woda toaletowa? Miłośnicy perfum. Czym się różni woda toaletowa od perfum?

Co lepsze perfum czy woda toaletowa? Miłośnicy perfum. Czym się różni woda toaletowa od perfum?

Każdy z nas lubi perfumy, bo dzięki przyjemnemu zapachowi na skórze, człowiek od razu czuje się lepiej i przyjemniej. Dobre perfumy są jak biżuteria, to idealny dodatek do każdej stylizacji. Wiele osób jednak nie umie się zdecydować, czy wybrać perfum czy wodę toaletową, każdy z nich ma swoje wady i zalety.

Co lepsze perfum czy woda toaletowa

Perfumy i wody toaletowe są do siebie podobne, jednak są pomiędzy nimi pewne różnice, związane z ich składem. Jeśli ktoś się zastanawia co lepsze perfum czy woda toaletowa, to musi się określić na czym mu zależy, czy na niskiej cenie, czy na jakości produktu. Ceny perfum są o wiele wyższe, niż ceny wód toaletowych, ale też perfumy są lepszej jakości od wód toaletowych.

Czym się różni woda toaletowa od perfum

Na pytanie czym się różni woda toaletowa od perfum, można znaleźć szybko odpowiedź. Perfumy są mocno skoncentrowane, dlatego mają intensywny zapach, który utrzymuje się na skórze przez kilka a nawet kilkanaście godzin. Zaś woda toaletowa ma rzadszą konsystencję, nie pachnie tak intensywnie i dosyć krótko wietrzeje. Już po kilku godzinach, w ogóle jej na skórze nie czuć.