Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 2, 2020 in Uroda |

Peeling – rozwiązanie na suche usta

Peeling – rozwiązanie na suche usta

W lato i na zimę większość męczy się z podobnym problemem. Suche i spierzchnięte usta, które bolą, pękają i wyglądają nieestetycznie. Ponad to dla pań jest jeszcze jedno utrapienie – jak równo pomalować takie usta szminką, by ta się trzymała i nie wyglądało to jeszcze gorzej?

Co zrobić ze spierzchniętymi ustami? Co na suche i popękane usta zadziała najlepiej? Jak poradzić sobie ze spierzchniętymi ustami w szybki i łatwy sposób?
Zastosować peeling do ust! Co to jest peeling do ust? To kosmetyk, który działa podobnie do zwykłego peelingu – złuszcza stary naskórek, pobudza naczynka krwionośne i odżywia skórę. Używanie tego produktu jest bardzo łatwe. Wystarczy posmarować usta. Drobinki złuszczą naskórek, a ty zyskasz upragnione, gładkie i nawilżone usta na długo. Dlaczego takie peelingi lepiej działają od popularnych pomadek? Otóż, pomadki zwykle składają się z wody. Peeling do ust to kompozycja odżywczych składników, na dodatek dzięki drobinkom pobudza mikrokrążenie. Dzięki temu możesz być pewna, że usta zyskają zdrowy, różany kolor.