Baseny

 

 

Basen Łaźni Miejskiej w Zgierzu

Budynek zabytkowy Łaźni Miejskiej zaprojektowany w 1926 przez W. Horodeckiego i F. Michalskiego; oddany do użytku 5 lutego 1929 r. Posiadał pływalnie krytą (drugą w Polsce) o rozmiarach 10x17m, która do dzisiaj jest czynna.

 

Basen MOSiR w Zgierzu ul.Leśmiana 

  Basen o wymiarach 25m x 12m, głębokość od 1 m do 4 m. Na terenie obiektu znajduje się sauna, siłownia i galeria dla publiczności.

Basen "Wodnik"w Ozorkowie

ul. Lotnicza 1a

W skład obiektu wchodzą: basen sportowy o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości 1,2 do 1,8 m, basen rekreacyjny, zjeżdżalnia, bicze wodne, jaccuzzi, gejzer, sauny: sucha i parowa oraz kabina ciepła Infrared, siłownia oraz sala fitnes.

 

Miejska Pływalnia "Olimpijczyk" w Aleksandrowie

W skład obiektu wchodzą: basen sportowy o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości 1,2 do 1,8 m, basen rekreacyjny, zjeżdżalnia trójspiralna, bicze wodne, jaccuzzi, gejzer, sauny: sucha i parowa oraz kabina ciepła Infrared.

 

Stacja Nowa Gdynia w Zgierzu

Aquapark z ozonowaną wodą, w którym znajdują się:  basen sportowy o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokości 1,2 do 1,8 m, basen rekreacyjny z hydromasażami, jacuzzi, zjeżdżalnia, sauny (fińska i parowa) brodzik dla dzieci.